Зерттеу сабақтарын жүргізу тәжірибесі. » №22 орта мектеп. Талдықорған
Жетісу облысы білім басқармасының
Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі
мемлекеттік мекемесінің
"Еңбек ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар №22 орта мектеп"
Қабылдау бөлімі :
+7(7282) 40-14-54
» » Зерттеу сабақтарын жүргізу тәжірибесі.

Зерттеу сабақтарын жүргізу тәжірибесі.

Қазан айының 16-сы күні №22 орта мектепте «Зерттеу сабақтарын жүргізу тәжірибесі» тақырыбында тәжірибе алаңы өтті. Тәжірибе алаңына Талдықорған қаласы оқу әдістемелік және дамыту орталығының аға әдіскері М.Қ.Садуақасова және №8, 10, 21, 23, 25 мектеп директорлары және директор орынбасары, зерттеу топ жетекшілері қатысты. Мектеп директоры Р.М.Ақшолақова, директордың зерттеу іс-әрекеті жөніндегі орынбасары Е.С.Өскембаев, директордың оқу-әдістеме ісі жөніндегі орынбасары Г.М.Нүсіпова тәжірибе алаңында өз тәжірибелерімен бөлісіп, шебер сынып өткізді. Бұл семинардың мақсаты: Желілік қоғамдастық аясында серіктес мектептердегі «Сабақты зерттеу тәсілін жүргізудің тиімді жолдарын ұсыну». Бұдан күтілетін нәтиже: бірлескен жұмыс жұмыс жоспарын құрастыру, жоспар аясында жұмыс жасау.

16 октября в средней школе №22, село Енбек, прошел семинар на тему проведение научно исследовательского урока. На семинаре участвовала старший методист Гороно М.К.Садвакасова, директора и заместители директора школ №8, 10 22, 23, 25. Также участие приняли, директор школы Акшолакова.Р.М. заместители директора школы, Е.С.Оскембаев и Г.М.Нусупова. Они поделились своим исследовательским опытом и продемонстрировали фрагмент урока. Цель семинара; поделиться опытом о проведении исследовательских уроков
Зерттеу сабақтарын жүргізу тәжірибесі.